thelock.co.il

הדלת לא נפתחת ואין אפשרות להיכנס הביתה? כך תפעלו

אחד המצבים המתסכלים ביותר שוודאי נקלעתם אליו לא פעם זהו המצב שאינכם יכולים להיכנס הביתה בשל תקלה במנעול או בדלת. למעשה, אין אדם שלא נתקל במצב זה לאורך חייו ותהה לעצמו כיצד הוא צריך לנהוג. פעמים רבות, אנו נוטים לחשוב כי הדרך הנכונה ביותר היא להפעיל כוח ולנסות לפרוץ את הדלת בדרך עצמאית. למעשה, זו..


מדריך מנעולן – המדריך השלם ל-2016

מדריך מנעולן – המדריך השלם ל-2016 מנעולן מקצועי ואיכותי יידע להציע מגוון סוגי שירותים כמו פריצה לרכב או לבית, החלפת צילינדר בדלת וכל זאת באדיבות, מקצועיות ובסכומים נוחים   מנעולן הינו איש מקצוע הכרחי לנו במגוון של מצבים כמו מעבר לדירה חדשה, התקנה של דלת חדשה או צילינדר מחודש בדלת, החלפת מנעולים בדלת עץ ופלדלת ועוד אך לעיתים..


קורס מנעולן – למקצוע מעניין ומאתגר

קורס מנעולן – למקצוע מעניין ומאתגר אם אינכם רואים את עצמכם יושבים במשרד יום שלם או בוהים בצג המחשב ייתכן וקורס מנעולנות הינו במיוחד בשבילכם לעבודה מאתגרת ושונה   בין מגוון המקצועות השונים אשר ניתן ללמוד במכללות בישראל מוצע גם קורס מנעולן במכללת עתיד, מלט"ש, קורס מקוון ועוד עבור מקצוע מאתגר ומעניין במיוחד אם אינכם רוצים..


מנעול קורא לפורץ – על מנעולים מתוחכמים ודרכי פריצה

מנעול קורא לפורץ – על מנעולים מתוחכמים ודרכי פריצה בימים בהם אין מנעול שעוד לא הומצא, שיטות הפריצה גם הן משתכללות במיוחד. אילו מנעולים מיוחדים קיימים ומהן השיטות להתמודד עם מנעולים נעולים? התשובות לפניכם התפתחויות טכנולוגיות תמיד קורות במקביל ומשפיעות זו על זו. בזכות יכולות טכנולוגיות מתקדמות קיימים כיום יותר ויותר מנעולים חכמים ודיגיטליים..


החלפת צילינדר – ככה שומרים על הדלת

החלפת צילינדר – ככה שומרים על הדלת צילנדרים הינם סוגי המנעולים הנפוצים ביותר להגנה ובטיחות וזאת כיוון שהם קלים לתפעול לכן חשוב כי הם יהיו תקינים ומותאמים לדלת ביתכם   צילינדרים הינם נפוצים מאוד בישראל בשל יתרונם על-פני סוגי מנעולים אחרים וזאת כיוון שהם מאוד קלים לתפעול, החלפת צילינדר היא פעולה פשוטה ומהירה שנעשית בידי מנעולן..


התקנת מנעולים לדלתות ישנות – כל מה שחשוב לדעת אודות דלתות ישנות

התקנת מנעולים לדלתות ישנות – כל מה שחשוב לדעת אודות דלתות ישנות כשבכל יום יש עשרות פריצות בישראל, חשוב כי דלתות הבית שלכם יצויידו במנעולים יעילים כך שלא תצטרכו להחליף את הדלת   הסטטיסטיקה מראה כי בכל יום ישנן עשרות פריצות לבתים בערים הגדולות בישראל וככל שהמיגון יהיה ישן יותר, כך יהיה קל יותר לפרוץ לדירה וכן להעלם במהרה ולא להתפס. המיגון כיום מתקדם ביותר..


שכפול שלט לרכב - לא נשארים מחוץ לרכב

שכפול שלט לרכב - לא נשארים מחוץ לרכב דברים נאבדים, נשכחים ומתקללים אך כאשר מדובר במפתח או שלט לרכב זה בהחלט לא נעים. שכפול שלט הינו עניין של מספר דקות ומומלץ ביותר בדיוק כמו שכפול מפתח לעיתים בסרטים נראה פורצי מכוניות וגנבים מטביעים מפתחות בפלסטלינה על מנת לבצע שכפול מפתחות לרכב ספציפי. צורת המפתח מוטבעת בפלסטלינה ואז..


תיקון דלתות - שומרים על הצילינדר

תיקון דלתות - שומרים על הצילינדר רוב התקלות בדלת מקורן בצילינדר או במנגנון הפתיחה. במקרה והתקלה היא בצילינדר, הרי שאין מניעה לבצע החלפת צילינדר באופן עצמאי, אך במידה והבעיה היא במנגנון, מומלץ להזעיק מנעולן מקצועי הדלת שלנו, על אף שמופעלת על בסיס מנגנון פשוט לכאורה, עשויה לסבול מתקלות שונות לאורך השנים אשר יצריכו..


החלפת מנעולים - אפשר לעשות את זה לבד

החלפת מנעולים - אפשר לעשות את זה לבד אומנם אנחנו אתר של מנעולנים שמעודדים הזמנת מנעולנים מקצוענים, אך אנחנו גם בעד עבודה עצמית, להלן, החלפת מנעול באופן עצמאי החלפת מנעולים היא עניין שכיח וכתוצאה מכך מרביתנו נאלצנו לבצע החלפה כזו לפחות פעם אחת במהלך חיינו. החלפת המנעול משנה את הגישה לבית ולכן הגיע הזמן..


מנעול לכספת - המגן על השומרת

על אף שהתקנת מנעול לכספת הוא השלב החשוב ביותר במיגונה, חשוב למגן את כל הבית שבו נמצאת הכספת, במטרה להוסיף שכבת הגנה נוספת. אמצעים אלה כוללים בין היתר התקנת סורגים על החלונות, התקנת צילינדר איכותי במנעול הדלת ואזעקה מאחר שמנעולים לכספות נחשבים למנעולים מסוג מורכב יחסית, אשר לא כל חברת מנעולים..


מנעולים לדלתות - לנעול את הצרות שלכם בחוץ

מנעולים לדלתות - לנעול את הצרות שלכם בחוץ פריצות לבתים פרטיים הן העבירות הפליליות המסבות את הנזק הכלכלי הגדול ביותר לאזרחים בישראל מדי שנה. לעיתים, המחסום היחיד בפני הגנבים הוא מנעול הדלת – ולכן חשוב שהוא יעשה את עבודתו נאמנה שכבת ההגנה הבסיסית עמה מגיעה כל דלת סטנדרטית כוללת מנגנון נעילה פשוט ביותר, הניתן לפריצה..


התקנת מנעולים - הצילינדרים ששומרים עלינו

התקנת מנעולים - הצילינדרים ששומרים עלינו הימים בהם השארנו את דלת הבית פתוחה, עברו וחלפו. גם הימים בהם השתמשנו במנעול אחד נעלמו. היום זה עידן הצילינדרים המורכבים כאשר מדברים על החלפת מנעולים, חשוב מאוד לדייק במונחים הנפוצים של מנעולים לבתים. "מנעולים לבתים" או המנגנון, הוא השם של החלק בדלת שמונע..


מנעולים לרכב - אל תתנו לרכב שלכם להיות מספר בסטטיסטיקה

מנעולים לרכב - אל תתנו לרכב שלכם להיות מספר בסטטיסטיקה במדינה שבה בכל רבע שעה נגנב רכב, ובסה"כ נגבים בממוצע כ- 100 כלי רכב ביום, לא יזיק להכיר דרכים שונות להגן על המכונית שלכם. ריכזנו עבורכם מידע על מנעולי רכב שונים.   עד לא מזמן, הצליל המוכר של נעילת הרכב באמצעות האזעקה היה נשמע מכל עבר. אולם, משחק החתול והעכבר הוכרע בניצחון..


שכפול מפתחות - כי אף פעם אין מספיק מפתחות משוכפלים

שכפול מפתחות - כי אף פעם אין מספיק מפתחות משוכפלים שכפול מפתחות טומן בחובו סתירה, מצד אחד הוא עוזר לנו להימנע ממצב שנשאר מחוץ לבית.. מצד שני, הוא פתרון מאוד יעיל לגנבים... שכפול מפתחות נתקל באותה בעיית "חרב פיפיות" של תחומים נוספים הקשורים להגבלת גישה: הקריפטוגרפיה (הצפנה), אבטחת המידע ועוד. שכפול מפתחות נוח..


מדריך קורס מנעולן

מדריך קורס מנעולן קורס מנעולן יכול לפתוח בפני בוגריו לא מעט דלתות במובנים של תעסוקה. בשורות הבאות נרחיב מעט לגבי מהותו של קורס מנעולן מוסמך, הפיקוח על הקורסים, משכם, מהות התעודה ואלטרנטיבות לקורס למי מתאים קורס מנעולנות קורס מנעולנות הוא  קורס מעשי. שכן מקצוע המנעולנות עצמו, הוא..


פריצת כספות, והפעם מהסיבות החוקיות

פריצת כספות, והפעם מהסיבות החוקיות מעצם שמה, כספת מעוררת תחושה של סודיות וצורך של אבטחה, אבל מה קורה כשצריך לפרוץ אותה בפריצה יזומה? למרות המעבר לאמצעי תקשורת אלקטרוניים ועליית קרנה של אבטחת האפסים והאחדים, מרבית תחומי החיים ממשיכים להסתמך על מסמכים כתובים לרוב המטרות הפורמליות. הצורך להגן על מסמכים שכאלה, כמו גם על דברי..


כיצד בוחרים מנעולן

כיצד בוחרים מנעולן בחירת מנעולן היא לא בחירה של עוד איש מקצוע, רמת האמינות שלו צריכה להיות גבוהה, אחרת אתם עלולים למצוא את עצמכם עם מפתח ודלת פתוחה מנעולן אומנם לא מצוי בין בעלי המקצוע השכיחים ביותר ברשימת הקריאות של משקים פרטיים, אולם הדחיפות של שירותי מנעולן מוסמך כאשר עולה בהם צורך היא ראשונה..


התקנת מנעולים - לשמור על הדלת סגורה

התקנת מנעולים - לשמור על הדלת סגורה כשכמות הפריצות רק עולה, אין סיבה להקל על פורצים את העבודה , שומרים על מנעול הבית ומונעים פריצה מבפנים יותר מ-70% מהפריצות המקצועיות של בתים או בתי עסק נעשו שלא דרך עקיפת מנגנון המנעול. במילים אחרות, מדובר לא באמת בפריצות ברוב המקרים, כי אם בפתיחת הדלת במנעול כסדרו וכהלכתו (בין אם מדובר..


Copyright © 2021 thelock.co.il כל הזכויות שמורות
אתר מנעולנים מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום המנעולים
מחפשים מנעולן מקצועי? מלאו את הטופס וקבלו הצעות
אנחנו עובדים עם מנעולנים מובילים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!